Network Marketing Bir Sevdadır…

 Network marketing bir sevda olsa gerek. Maddi ve manevi getirileriyle, bu aşkın karşılığını her daim ve fazlasıyla veren bir sevda…

Çünkü  network marketing ile istikrarlı, bilinçli ve gayretli 2-3 yıllık çalışma neticesinde çok ciddi pasif gelirlere erişebileceksiniz. Kariyerlere ulaşıp, ekibinizi düzgün sevk ve idare ettiğinizde hayalinizde bile olmayacak kazanımlara sahip olacaksınız.

Farklı Şeyler Denemek Yerine Network Marketing

Herkesin maddi yönden ve zihinsel açıdan çıkmazlara düştüğü anlar mutlaka vardır. “Acaba farklı bir şeyler daha yapsam mı” diye düşünüyorsanız nedenlerinizi ve network marketing yaptığınız firmanın size kazandıracaklarının farkına varın.

Oysa, alışılmışlığın ve öğretilmiş çaresizliğin dışına çıkmak herkes için çok zor. Başkalarının kazandıklarını görmek, onların başarılarını alkışlamak, kendi hayallerimizin peşinden koşmaktan çok daha kolay geliyor bizlere.

Diğer işlerde günde 10-12 saat vakit geçirip, yılda 50 hafta boyunca haftada 6 gün çalışmak, sadece 2 hafta tatilin hayalini kurmak ve karşılığında çok cüzi bir kazanca sahip olmak normal geliyor bizlere.

Oysa network marketing yaparak ciddi kazanımlar edineceğimiz barizken günde birkaç saati bu işe harcamak çok külfetli gelebiliyor.

Televizyon izlemek, dedikodu yapmak, aktüaliteyle ilgilenmek çok daha kolay ve daha keyifli geliyor maalesef.

Bu konuda daha detaylı bilgi için lütfen Aynı Anda Farklı Network Marketing Firmalarıyla Çalışmak Doğru Mu? başlıklı yazımızı da okuyunuz.

“Neden Olmuyor” Yerine “Nasıl Olur” Demek Gerek

Huzur insanın kendi elinde ve dilindedir aslında. Olmazları saatlerce konuşacağımıza, “neden olmuyor” diye hayıflanacağımıza “nasıl olur” diye gereğini yapsak tüm sorunlar birer birer ortadan kalkacak aslında.

Bunu görmek için çok da uzaklara bakmaya da gerek yok zaten. Network marketing sektöründe başaranlara, hayatı değişenlere şöyle bir bakın, hayat hikâyelerini irdeleyin.

Onları arayın, konuşun.  Onların da aynı sorunlarla yüzleştiğini ama ayağa kalkmasını bildiklerini anlayacaksınız.

Gücünüzü yeniden kazanmak için sadece başaranlara değil, öğretilmiş çaresizlik içerisinde yıllarını heba etmiş büyüklerinize bakın. Bakın lütfen babanıza, amcanıza, dayınıza.

Belki de 40 yıldan beri her işte çalışmış ama hâlâ istediklerini gönül rahatlığıyla alamayan kişileri göreceksiniz.

Bakın çevrenizdeki klasik işlerde çalışanlara. 5 dakika işe geç kalsa stresten bunalanları, ne mazeret söyleyeceğinin kara kara düşünenleri fark edeceksiniz.

“Mecbursun” diyen, “işine gelmezse git bakalım başka işte bu kadar rahat olabilecek misin” diyen patron tipleriyle karşılaşacaksınız.

En yakınının cenazesi için zar zor izin alabilen, en mutlu günlerinde, en özel günlerinde sevdikleriyle olamayanların hikâyeleriyle karşılaşacaksınız.

Düğün, bayram gibi özel günlerde bilfiil çalışmak zorunda kalanlarla karşılaşacaksınız.

En yakınlarının cenazesine, çocuğunun doğumuna bile gidemeyen kişileri göreceksiniz biraz dikkatli dinleyince insanları…

Network Marketing İle Her Şey Mümkün…

Oysa network marketing işine birkaç yıl emek vermek sonrasında sevdiklerinize daha fazla vakit ayırabileceğinizi göreceksiniz.

Ailenizle, sevdiklerinizle  her gün kahvaltı yapmanın ne demek olduğunu anlayacaksınız.

Etiket fiyatına bakmadan bir şeyler alabilmenin, “acaba çok masraf olur mu” diye düşünmeden tatil planı yapabilmenin tadına varacaksınız.

Bugün varız, yarın yokuz; kim bilir? Kimse de dilediğince bir hayat yaşayamıyor belki de.

Ancak network marketing pek çok ekonomiste göre yüzyılın ticaret modeli. Bunun bilincinde olarak, bu bilinçte kalarak sabırla çalışmaya devam etmek gerekiyor.

Çünkü network marketing ile her şey mümkün…

Çünkü network marketing bir sevda…

Ve bu sevda platonik değil…

Konuyu farklı yönleriyle incelemek istiyorsanız Wellness ve Network Marketing Vizyonu başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Sorularınız ve katkılarınız için sayfanın altındaki yorum bölümünden ya da sitemizde bulunan herhangi bir iletişim kanalını kullanarak bizlere çekinmeden yazabilir ve ulaşabilirsiniz.

Gelecek, fırsatları bugünden görebilenlere aittir… Sağlıcakla kalınız…

Bu İçeriği Paylaşın...

Son Yazılar

Son Yorumlar

Son Tweetler