Merhaba,

Öğrenmemiz gereken şeylerin, yaşanmadan öğrenilemeyeceğini iddia eden kişiler, öğrenmeden yaşamayı seçmişlerdir aslında. Aynı hataları tekrar etmektense, bu hataları yapmadan ilerlemeye çalışmak daha doğru değil midir? Neden tecrübelerden ders çıkarmayalım, neden yaşanmışlıklardan süzülen tavsiyeleri dikkate almayalım…

Bir mum, diğer bir mumu tutuşturmakla ışığından bir şey kaybetmiyor… Gücünden hiçbir şey yitirmiyor bilgiler paylaşılınca. Aksine artıyor bilginin gücü, yayıldıkça başkasına. Denize düşen taşın çıkardığı dalgaya benziyor bilgi; öyle yayılıyor, öyle etkiliyor ki herkesi, birler bin oluyor, on bin oluyor, tsunami oluyor…

Evet, kıymetli dostlar, biz iki kardeş olarak işçi bir ailede, zor şartlar altında okumaya çalışarak birer meslek edindik. İşlerimizde başarılar kazandık, güzel anılar ve dostluklar biriktirdik. Network Marketing sektörüne adım attığımızdan bu yana ise çok büyük hatalar yaparak ilerledik. Defalarca hayal kırıklığı yaşadık, kendi bildiğimizi okumaya çalışırken çokça duvara tosladık. En yakınlarımızın telefonlarımıza cevap vermediğini gördük. “Bırakın bu boş işleri” diyenlere çok şahit olduk. Neden bizi anlamadıklarına hayıflandık, ama geriye düşmek yerine azmettik, okuduk, dinledik ve öğrenmeye çalıştık. Başarmak ve başarılı kalmak için çalışmak, her gün yeni bir şeyler öğrenerek gelişimi sürekli hale getirmek ve başarıyı gerçekten istemek zorundaydık. Bu noktada işimizi şansa bırakamazdık. Zira şans ile başarılı olunabilirse de sadece şansın yardımıyla başarılı kalınamazdı, bunu biliyorduk.

İşte tam da bu düşünceler içerisinde bir mum olmaya, karanlığı yıkmak için önce ışık saçmaya karar verdik. Mum yakmayanların, ışık olmaya ahdetmeyenlerin, o ışığı söndürenler kadar suçlu olduğuna inandık. Paylaşmaya, dertleşmeye ve elimizden geldiğince aydınlanırken aydınlatmaya karar verdik.

Burada okuduklarınız, buradan öğrendiklerinizle sizi başarılı yapma garantisini veremeyeceğimizin farkındayız. Fakat eğer başarılı olacaksanız, buradaki bilgilerin sizleri daha az zamanda ve daha az zorlanarak istediğiniz hedeflere ulaşmanızı sağlayacağına ve “Hayallerinize Koşarken” yolunuza ışık tutacağına da eminiz.

NM Akademi olarak çıktığımız bu yolda, bize destek olan yol arkadaşlarımıza ve gönlü bizimle olan güzel insanlara saygı ve sevgilerimizi sunarak heyecanlı bir başlangıç yapıyoruz.

En hayırlı kazanımlar hepimizin olsun.

Saygılarımızla…

Mükemmellik, Gelişim ve Yenilik Tutkunuyuz…

NM AKADEMİ EĞİTİMCİLERİ

ENDER AKGÜN
ENDER AKGÜNEndüstri Mühendisi / Yazar / Networker
ENGİN AKGÜN
ENGİN AKGÜNBilişim (IT) Uzmanı / Networker
0
Ekip Arkadaşı
0
Eğitim
0
Eğitmen
0
Şehir

POPÜLER EĞİTİMLER

2023-04-25T12:45:16+03:00

Network Marketingde İyi Bir Sponsorun Yol Haritası (21 Adım)

Eğitimin Amacı; Network marketinge güçlü bir başlangıç yapılmasının sağlanmasıdır. Eğitimimiz, yeni başlayan ve işini bilinçli yapmak isteyenler için önemli bir anahtar olacaktır. Bir networker için başlangıçtan itibaren ihtiyaç duyacağı bilgi ve motivasyon videoları tasnif edilerek bu eğitime eklenmiştir. Eğitimde bulunan videolar, toplam 10 saat sürmekte olup, her güne belli miktarlarda olmak üzere serpiştirilmiştir.

2023-09-08T16:05:41+03:00

Network Marketing Adaptasyon Eğitimi (10 günlük)

Eğitimin Amacı; Network marketinge güçlü bir başlangıç yapılmasının sağlanmasıdır. Eğitimimiz, yeni başlayan ve işini bilinçli yapmak isteyenler için önemli bir anahtar olacaktır. Bir networker için başlangıçtan itibaren ihtiyaç duyacağı bilgi ve motivasyon videoları tasnif edilerek bu eğitime eklenmiştir. Eğitimde bulunan videolar, toplam 10 saat sürmekte olup, her güne belli miktarlarda olmak üzere serpiştirilmiştir.

2021-11-27T16:31:12+03:00

Network Marketing’de Karşılaşılan İlk Engeller ve Çözüm Önerileri

Network marketing akıl ve duygunun bir vizyona odaklanması sonucunda eyleme geçilmesiyle yapılabilen bir iştir. En büyük yanılgılardan biri ise işe ilk başlanılan anda yaşanan duygu yoğunluğu ile başlıyor. İşe ilk adım atan neredeyse herkes, çevresindeki yakınlarının da hemen evet diyeceğini sanıyor ve maalesef duvara tosluyorlar. Onlardan duydukları ilginç itirazlar ve kulaktan dolma bilgilerle “evet ya, ben bunun burasını hiç düşünmemiştim” gibi düşüncelere dalıyorlar. Herkes, kendi ön yargılarıyla ve daha önce ülkemizde duydukları kötü örnekler üzerinden yorum yapıyor. Oysa bir konuda fikir sahibi olmadan önce yeterli bilgi sahibi olunması gerekir. Ancak, bilgi yerine duyum sahibi olan herkes, her konuda yorum yapabiliyor.

Hemen Şanslı Takipçiler Arasına Katılın ve NM Akademi İçeriklerinin Keyfini Sürün…

NM Akademi Bültenine Katılarak, Sitedeki İçerik Güncellemelerinden İlk Siz Haberdar Olun…